Isikuandmete töötluse ja privaatsuse tagamise põhimõtted

Privaatsuse põhimõtted

Selle veebilehe omanik ja haldaja on Kemet RV OÜ. Meie poole pöördumiseks saatke e-kiri aadressile info@kemetrv.ee.
Privaatsuse põhimõtete eesmärk on sätestada eeskirjad, mis reguleeriksid Teilt hangitavate isikuandmete meiepoolset kasutamist.
Palun lugege need privaatsuse põhimõtted hoolikalt läbi. Kõigi privaatsusega seotud vaidluste osas kehtivad nimetatud põhimõtted ja Eesti seaduste sätted.
Veebilehte kasutades või end meie pakutavate teenuste kasutajaks registreerides nõustute andmete sellise kasutamisega.

Isikuandmed

Teil on õigus kasutada www.kemetrv.ee interneti lehekülge oma isikuandmeid avaldamata. Me ei kogu töötlemise tarvis teie isikuandmeid. Vajadus isikuandmete jaoks on ainult teie poolt tehtud tellimuste paremaks teenindamiseks. Jätame endale õiguse kasutada üldist informatsiooni statistilistel eesmärkidel ning meie esindatuse parandamiseks internetis.
Kogume isikuandmeid vaid juhtudel, kui selleks vastav nõusolek antakse. Teil on õigus üle vaadata ning vajadusel parandada kõiki isikuandmeid, mida olete esitanud kirjalikul vormil Kemet RV OÜ-le. Teil on õigus igal ajal tühistada oma nõusolek Teie isikuandmete edaspidiseks kasutamiseks.

Kogutud informatsioon ja selle kasutamine

Igasugune Teie isikuandmete edastamine kellelegi kolmandale osapoolele, vajavad Teie selgesõnalist eelnevat nõusolekut.
Isikuandmete vastutavad töötlejad tagavad, et kliendi isikuandmed on kaitstud, neid töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitset reguleerivate õigusaktidega ning ei avaldata kolmandatele isikutele, kes pole seotud Kemet RV OÜ ja koostööpartnerite poolt pakutavate teenustega.

Nõusoleku tagasivõtmine

Isikuandmete kasutamiseks antud nõusoleku võib igal ajal osaliselt või täielikult tagasi võtta. Nõusoleku tagasivõtmine ei jõustu tagasiulatuvalt.
Selleks tuleb esitada kirjalik tagasivõtuavaldus ja saata e-mailile info@kemetrv.ee

Andmekaitse

Oleme rakendanud tehnilisi ja korralduslikke meetmeid selleks, et kaitsta Teie andmeid kaotsimineku, muutmise, varguse või juurdepääsu eest kolmandate isikute ees.

Uuendused ja muudatused

Nõuded andmekaitsele võivad muutuda ja siis juhindub ka Kemet RV OÜ nimetatud muudatustest. Palun kontrollige aeg-ajalt, et oleksite kursis kõikide uuenduste või muudatustega.

Meie kontaktandmed

Ootame heameelega nimetatud privaatsuspõhimõtete kohta tagasisidet ja küsimusi. Meie poole pöördumiseks saatke meile palun e-kiri aadressil info@kemetrv.ee

 

Küpsised (cookies) ja veebileht www.kemetrv.ee

Kuna soovime muuta teie veebikogemust paremaks, siis kasutame selleks küpsiseid. küpsised on lihtsad tekstifailid, mis salvestatakse ja saadetakse arvutisse. Need on turvalised ja ohutud ning ei sisalda tundlikku teavet. Jätkates selle veebisaidi sirvimist eeldame, et olete nõus küpsiste kasutamisega. Soovi korral saate küpsiste seadeid igal ajal muuta.

Kui te ei ole oma brauseri seadeid kohaldanud nii, et keeldute küpsistest, saate need automaatselt meie veebisaiti külastades. Kui te kasutate meie veebisaiti, siis te nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt käesolevale eeskirjale

Enamik brausereid lubavad küpsised automaatselt, kuid soovi korral saate seadeid muuta. Siiski peate silmas pidama, et see võib mõjutada teie veebilehitsemise kvaliteeti.

Mis on küpsised?

küpsised on väikesed tekstifailid, mis asetatakse teie arvutisse külastatud veebisaitide kaudu. Neid kasutatakse laialdaselt selleks, et veebisaidid toimiksid ja töötaksid tõhusamalt, samuti selleks, et saidi omanikele teavet anda.

www.kemetrv.ee küpsiste ülevaade

Me kasutame nii seansiküpsiseid kui ka püsiküpsiseid. Seansiküpsised on ajutised küpsised, mis jäävad teie seadmesse, kuni meie veebisait on avatud. Seansi lõppedes küpsis kustutatakse. Seadmesse jääv püsiküpsis aktiveerub uuesti, kui avate meie veebisaidi. Püsiküpsis aitab meil teid tuvastada olemasoleva kasutajana.

Märkus

Jätame endale õiguse teha küpsiste kasutamise eeskirjadesse muutuseid ja parandusi (viimati muudetud 23.05.2019).
Soovitame aegajalt seda eeskirja külastada, et saada teavet küpsisepoliitikasse sisse viidud parandustest ja muudatustest.

Kontakt

Kui teil on küsimusi küpsiste kasutamise kohta siis võtke julgelt ühendust info@kemetrv.ee